20 Nisan 2022 Nascita Pro 3 Boyutlu Saç Fırçası 01 Numara -|Kullanici Yorumu

Nascita Pro 3 Boyutlu Saç Fırçası 01 Numara -|Kullanici Yorumu

Saç bakımında olmazsa olmazlardan birisi hiç kuşkusuz saç fırçasıdır. Hem saçları şekillendirirken hem de saçlara bakım yaparken lazım olan demirbaşlar diyebiliriz. Bugünkü inceleme konumuz ise Influencerların dillerinden uzun süredir düşüremedikleri Nascita Pro 3 Boyutlu saç fırçaları. Evet, sürekli yukarı kaydırdığımızda karşımıza çıkan o fırçalar. İçinizden bir saç fırçası gerçekten ne kadar güzel olabilir diye düşünüyor olabilirsiniz. Ben de buna benzer bir fikirle yola çıktım ve en sonunda merakıma yenik düşüp denemek için Nascita Pro 3 Boyutlu Saç Fırçası 01 numarasını aldım. Bakalım dillere pelesenk olan bu saç fırçası gerçekten övüldüğü kadar var mı.

Nascita Pro 3 Boyutlu Saç Firçasi Ürününün Özellikleri ve Vaat Edilenler

Saç fırçasının kullanıcılar tarafından da en çok beğenilen ve üzerine en çok yorum yapılan özelliği saçları kolay bir şekilde açması ve tarama sırasındaki kopmaları ve kırılmaları minimuma indirmesi. Özellikle elektriklenen saçlar, tarama esnasında kopma ve kırılmalara daha meyilli oluyor. Ancak Nascita Pro 3 boyutlu saç fırçası ise ürünün malzemesi gereği elektriklenmeyi önlemeyi vaat ediyor. Aynı zamanda saç fırçasının kılları ince ve esnek yapıda olduğu için saçları tararken yormayıp, saçın şeklini alacağı iddia ediliyor. Tüm bu artılar birleşince de özellikle kıvırcık ve çok karışan saçlar için bulunmaz nimet olabilir.

Nascita Pro 3 Boyutlu Saç Fırçası

Karışan saçları kolayca açacağı iddiasının yanı sıra üç boyutlu yapısıyla hava kanallarının ıslak saçı daha hızlı kurutacağı ve şekil verirken de hava akışını sağladığı için daha hızlı bir şekilde şekil vereceği iddia ediliyor. Islak ve kuru saçta; kıvırcık, düz ve dalgalı saçlarda da kullanıma uygun.

Kepek ve egzama saç derisindeki en illet rahatsızlıklardan birisi olsa gerek. Nascita 3 boyutlu saç fırçası bu alana da el atmış. Saç derisine masaj yapan uzun fırça kılları saç derisindeki ölü tabakayı aynı zamanda arındıracak ve saçtaki kepekli görünümü giderilmesine yardımcı olacak. Tüm bunları yaparken de ergonomik yapısıyla daha rahat bir tutuş sağlayacağı söyleniyor.

Saç derisine masaj yapan saç fırçasının saç derisindeki kan akışını hızlandıracağını ve böylelikle saç derisinin sürekli besleneceği söyleniyor. Böylelikle saçlar daha parlak, daha hacimli ve daha dolgun gözükecek!

Gratis’den Almak isterseniz

Çicek Sepetinden Almak Isterseniz .

İlk İzlenimlerim

Elimde Nascita Pro 3 Boyutlu Saç fırçası 01’in gri renkli olanı var. Sanırım bu numaranın sadece gri rengi var. Renk alternatiflerinin olması elbette güzel olabilirdi. Ancak bu rengi de oldukça şık duruyor.

Nascita Pro 3 Boyutlu Saç Fırçası

İlk elime aldığımda gerçekten çok hafif bir yapısı olduğunu fark ettim. Bambu taraklara nazaran kuş kadar hafif! Tutuş açısından gerçekten ergonomik bir tasarımı var. Daha rahat kavrayabiliyorum ve eli acıtmıyor.

Fırçanın ilk şekline baktığımda bu kadar sık ve bu kadar ince fırça kılları gerçekten saçı kolayca açacak mı, daha fazla karıştırmasa bari diye düşündüm. Çünkü koca koca saç fırçalarının dahi bazen açamadığı saçlar olurken ince ve uzun bu fırça kılları tereddüde düşürdü. Ancak saçımı taradığımda böyle olmadığını fark ettim. İlk kullanımda dahi saçlarım hızlıca açıldı. Bununla birlikte fırça kılları gerçekten saç derisini incitmiyor, zedelemiyor. Aksine masaj yapıyor. Saç tararken keyif aldım ve tekrar tekrar tarama isteği duydum. Hele benim gibi saç egzamasından mustarip olanlar için saç derisini incitmemesi gerçekten önemli. Çünkü yaşayanlar bilir, egzamanın öyle alevlendiği dönemler olur ki bırakın saçınızı taramayı saçınıza dokunmak dahi istemezsiniz, çünkü saç derisi çok hassas olur. Ancak bu fırçayla tararken gerçekten saç derimi incitmedi ve aksine keyif aldım, hem de ilk kullanımda!

Nascita Pro 3 Boyutlu Saç Fırçası

Nascita Pro 3 Boyutlu Saç Fırçası 01 Hakkındaki Gözlemlerim

Evet arkadaşlar, herkesin en sık dile getirdiği özelliği gerçek. Saç fırçası sanki saçınızda akıp gidiyor ve saçlarınızda tararken oluşan kopma ve dökülmeleri minimuma indiriyor. Saçımı taradığımda saçlarımın kopmaya ve dökülmeye meyilli olmasına rağmen fırçada tek tük saç oluyor. Hatta çoğu zaman olmuyor bile. Bu özelliği benden tam puan aldı diyebilirim!

İlk gözlemlediğimde olduğu gibi gerçekten saç derisini incitmiyor ve saç derisine masaj yapıyor. Yani insanın saçı uzun uzun, leyla leyla bakışlarla tarayası geliyor gerçekten.

Derleyip toplamak gerekirse, “ Şöyle uzun ömürlü bir tarak alayım, saçlarımı koparmasın, saç kremi kullanmadığımda dahi saçlarımdan akıp gitsin.” diyorsanız evet tam olarak Nascita Pro boyutlu saç fırçası 01 işinizi görecektir. Hem ıslak saçta hem de kuru saçta aynı performansı aldım, saçlarım rüzgarda birbirine girmişken dahi saçlarımı kolayca tarayabildim.

Eğer probleminiz kabaran, karışan ve zor taranan saçlarsa bu tarak tam olarak size göre. Ancak elbette bunun da neticede sadece bir saç fırçası olduğunu, saçınıza sihirli bir değnek gibi dokunarak mucizeler yaratmasını beklemeyin. Çünkü ekstradan saça bakım yapma gibi bir durum söz konusu değil. Sadece saçlarınıza daha nazik davranarak kopma ve dökülmeleri minimalize edecektir. Beklentilerinizi bu yönde tutarak tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim.

Piyasada bu performansı gösteren Tangle Teezer marka saç fırçaları Nascita saç fırçasından 3-4 kat daha pahalı.Saçlarınızın karışmasından şikayetçiyseniz bütçe dostu Nascita Pro 3 boyutlu saç fırçası 01 numaraya bir şans verin derim!

10%

indirim, özellikle sizin için 🎁

Özel indiriminizi almak için kaydolun, en son ürünlerimiz ve tekliflerimizden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

       

© 2024 sacdehasi.com