25 Şubat 2023 Amour De La Nature (Doğa Aşkı)

Amour De La Nature (Doğa Aşkı)

Amour De La Nature (Doğa Aşkı)

Doğa’nın aşkı ‘ kokun seni takip ediyor ‘ sloganı ile yepyeni bir koku , yepyeni bir marka Amour De La Nature ..

İsmini fransızca’dan alan Amour De La Nature sosyal medya fenomeni Aybüke Derin tarafindan kurulmustur .

Hem doğaya olan sevgimiz hem de kızımız Doğa’ya olan aşkımız sebebiyle markamızın adının Amour De La Nature (Doğa Aşkı) olmasına karar verdik

Daha henüz piyasaya yeni çikmasına rağmen markaya ilgi çok büyük . Sadeliği yaratıcıliği ve doğallıği ile tabiatın bir adı Amour De La Nature .

Marka doğa’nın aşkı olarak çıkmaktadır . Bir çok kullanıcı yorumlarında kokuların tatlı ve kalıcılığından bahsedilmektedir .

Bizler parfüm alırken en çok iki detaya önem veriyoruz biri kalıcılık diğeri ise koku’dur . Her ikisini’de bu markada görebilmek mümkün.

Kullanıcı yorumlarında markaya olan ilgi beni benden aldı , markanın ismi ve parfümlerin kokuları beni büyüledi . Yakın zamanda sektörde bilinen bir marka olacaktır.

Ürünleri markanın trendyol hesabından alabilirsiniz .

Fiyatlara gelince benim adıma gayet uygun alınan kokudan fazlasını alabiliyorsunuz. Kisacasi parasının hakkını veriyor .

Amour De La Nature 4 parfüm ile hizmet vermektedir .

  1. Blanche Kadın Parfüm ” Zamansız çiçek kokusu, beyazın ferahlıği “
  2. Rogue Kadın Parfüm ” Özgüvenin çekiciliği ve kırmızının büyüsü “
  3. Femme Pure Saç Parfüm ” Anında duştan çıkmiş hissi “
  4. Blue Erkek Parfüm ” Her zaman, her koşulda çekiciliği ve centilmenliği seçen erkeklerin kokusu “

Doğa, aşk, mutluluk, ferahlık, sadelik, kalıcılık hepsinin bir arada olduğu bu ürünlere aşık olmamak elde değil .

Markanin Kurucusu Aybüke Derin’den marka kuruluş serüveni ve ürünlerini dinleyelim.

İsim ve kuruluş hikayesini dinleyebilir miyiz ?

Yıllardır hayalini kurduğumuz Amour De La Nature markamızın hikayesini sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Hem doğaya olan sevgimiz hem de kızımız Doğa’ya olan aşkımız sebebiyle markamızın adının Amour De La Nature (Doğa Aşkı) olmasına karar verdik… Yüksek kalitede ürünleri uygun fiyatlarla kullanıcılara sunmak ilk hedefimiz. Kokularımızın uzun zamanlar alan ar-ge süreci oldu. Tamamen içimize sindiğinde heyecanla satışa sunduk. Kullanıcılardan gelen beğenilerle motivasyonumuzu daha da arttırdık… Yeni ürünlerimiz yakında pazar yerlerinde satışta olacaklar.Kokularımızın hikayesinden de bahsetmek isterim;

BLANCHE; fransızcada beyaz anlamına geliyor ve kokusu tam bir beyaz çiçek kokusu… Yasemin yüzyıllardır tüm kadınlarda güzel hisle uyandıran büyüleyici bir çiçek… Zambak, amber ve meyve kokularıyla birleşerek hem çiçeksi hem ferah bir his uyandırıyor. Temiz kokmayı seven kadınların kokusu diyebiliriz.

ROUGE; fransızcada kırmızı anlamına geliyor ve ismi gibi kırmızı bir koku… Çekici, cazibeli aynı zamanda tende durdukça güzelleşen bir koku. Vanilya, misk, amber gibi kalıcılığı doruk noktalarına çıkaran notalar mandalina çiçeğiyle birleştirdik. Etkileyici ama ferah bir koku… Şimdiden bir çok kadının favorisi oldu bile.

 

BLEU; fransızcada mavi anlamına geliyor. Alışılmışın dışında aynı zamanda çok tanıdık… Baharatlı ama ferah. Erkeksi ama temiz… Kadınlarda inanılmaz güzel hisler uyandıran isli vanilya kokusu baharatlar ve adaçayıyla birleşti… Ortaya kokladıkça daha çok koklamak isteyeceğiniz bir koku çıktı.

FEMME PURE: Yıllardır saçlanın hep güzel kokmasını isteyen bir kadın olarak duştan çıkmış hissi yaratacak notaları araştırdım. Ortaya hem ferah hem meyveli koklayan herkeste mutlu bir his uyandıran FEMME PURE’ü çıkardı. Fransızcada saf, temiz kadın anlamına geliyor. İsmi gibi bir koku. Saf, temiz…

Aybüke hanım ve markasıni tekrardan tebrik eder ve başarıların devamını dilerim..

Saygılarımla…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10%

indirim, özellikle sizin için 🎁

Özel indiriminizi almak için kaydolun, en son ürünlerimiz ve tekliflerimizden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

       

© 2024 sacdehasi.com