Yazın geldi !  bu yazın saçlarınızı korumak için öneriler paylaşmak istiyoruz.

Güneş ışınlarından ,  nemden saçlarını korumak bu paylaşacagim bilgiler ile çok kolay

Bu Yazın Saçlarınızı Korumak İçin Öneriler

https://ty.gl/1twexjunx4

Yazın saç bakımı diğer mevsimlerin saç bakımından çok daha önemlidir. Havadaki tehlikeli toz, sigara ve diğer kirleticiler saç dökülmesinin ve hasar görmesinin önde gelen nedenlerinden bazılarıdır.

Aşırı sıcağa, neme ve güneşe maruz kaldığında en sağlıklı bukleler bile kuruyabilir. Sonuç olarak, yaz saç bakımı ipuçlarını bilmek kaçınılmazdır. Yazın kavurucu sıcağı, cildi serinletmek için gözenekleri daha fazla terlemeye teşvik eder. Yaz saç bakımı diğer mevsimlere göre daha zordur.

2023 Balyaj Fiyatları

Kafa derisinden gelen ter, vücudun diğer bölgelerinden gelen ter kadar kolay buharlaşmaz. Bunun nedeni, hava geçişini engelleyen saçla kaplı olmasıdır. Ter, saç köklerini tıkayan toz ve kiri çeker. Bu saç köklerini zayıflatır ve sonunda saç dökülmesine neden olur. Güneşe çıkarken saçınızı korumak için şapka takın.

Bu sadece ek UV koruması sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kafa derisinde nemin tutulmasına da yardımcı olur. Bir şapka, saçınızı rüzgârın zarar görmesinden koruyacak ve özellikle de dolaşmaya eğilimliyse, boyalı saçlar için bir koruma işlevi görecektir.

Bakır Saç Rengi  ve Numaraları

Perma Fiyatları 2023

Koleksiyonumuz

İşiltili Saçlar 

 

By yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir