31 Mart 2022 Dyson Airwrap Saç Sekillendiriciyi Denedik | Parasinin Hakkini Veriyor Mu ?

Dyson Airwrap Saç Sekillendiriciyi Denedik | Parasinin Hakkini Veriyor Mu ?

Dyson Airwrap Saç Şekillendirici

Dyson Airwrap uzun saç şekillendirici ürünü sizler için detayli inceledik . Umarim Beğenirsiniz


Saç şekillendirici gibi bir arayışınız varsa eğer uzun süredir baktığınız her yerde .Dyson Saç Şekillendirme ürününü görmüş olabilirsiniz. Kimi çok memnun, kimi bu fiyatı hak etmediğini düşünüyor. Fiyatı diğer saç şekillendiricilerine kıyasla oldukça yüksek. Hal böyle olunca da bir saç şekillendiricisinden beklenti ne kadar yüksekse o kadar yüksek oluyor. Bu saç şekillendiricinin diğer ürünler gibi tek bir özelliği bulunmuyor.

Dyson Airwrap

Yani yalnızca saç düzleştirme, fön çekme, iri dalga yapma özelliği yok. Aksine değişik başlıkları ile istediğiniz saç şeklini kısa sürede yapabiliyorsunuz. Taba rengi bir kutunun içerisinde kapağı mıknatıslı ve oldukça şık bir görünümü bulunuyor. Kutu yaklaşık 3.5 kg ağırlığında. Ama ürünün kendi ağırlığı noktasında bir çekinceniz olmasın. O konuda kullanım rahatlığı mevcut. Saç şekillendirici başlığı 660 gr tabi üzerine takacağınız aparat hariç. Dyson saç şekillendirici kutusunun içerisinde uzun başlık (30mm airwrap), uzun başlık (40mm airwrap), sert düzleştirme fırçası, yumuşak düzleştirme fırçası, yuvarlak hacimlendirici fırça, ön şekillendirme kurutucusu, kaymaz ısıya dayanıklı altlık ve filtre temizleme fırçası bulunmaktadır.

Dyson Airwrap Saç Şekillendirici Deneyimi

Kendi saçlarım uzun, oldukça gür ve kalın telli. Düze yakın ancak arada dalgalarda mevcut. Saçımı düzleştirmek istediğimde kolayca düzleştirebiliyorum. Ancak dalgalı bir saç istediğimde ne yazık ki tam anlamı ile hayalini kurduğum dalgaları yapamıyordum. Zaten bu ürünü tercih etmemdeki en büyük etkende hayalini kurduğum dalgalara kavuşmaktı. Tabi bu dalgalara kavuşmak için saçımda da herhangi bir hasara sebep oluşturmak istemiyordum.

Dyson Airwrap

Dyson saç şekillendirici kutusundan ilk olarak ön şekillendirici kurutucusunu denedim. Saçlarımı yıkadıktan sonra akabinde düzleştirmeye hazır bir şekilde çok az nemli hale getirmem ortalama 10 dakika sürdü. Hemen hemen şimdiye kadar kullanmış olduğum normal fön makinemle de 15 20 dakika arasında sürüyordu. Benim için bu bir artı özellik. Daha sonrasında sert düzleştirici fırçasını deneyimlemeye başladım.

Yalnızca 1 defa kullandığım için sanırım ya da saçlarımı yüksek ısıdaki düzleştiricilere alıştırdığım için mi bilmiyorum ancak bunda tam anlamı ile istediğim sonucu göremedim. Daha sonrasında yeniden üzerinden geçtiğimde mükemmel sonucu yakaladım. Daha sonra bir diğer fırçaya geçiyorum ve 40mm iri dalga aparatını deneyimlemeye başladım. Alırken nasıl yapmam gerektiği uygulama esnasında neleri dikkate almam gerektiğini detaylı olarak göstermişlerdi.Talimatlara adım adım uyduğumu düşünmeme rağmen saçı yarılayıp ortasına geldiğimde ilk yaptığım dalgaların söndüğünü ve aşağıya doğru indiğini gördüm.

Ancak talimatlara yeniden baktığımda saçımda onların dediği süreden daha kısa tuttuğumu fark ettim, yani dalgaların tam istediğim gibi olmaması benim hatamdı. Tekrar geriye dönüp tam verilen sürelere uyduğumda hayalimde ki doğal dalgalara kavuşmuştum.

Sırada deneyimlemeye devam ettiğim bir diğer başlık 30mm dalga aparatı geliyor. 40mm başlık aparatında beklediğim performansı yakalamıştım, bu sefer farklı olarak saçıma önce saç şekillendirici köpük sürdüm. Ve sonuç beklediğimden de harika ötesi oldu. Ertesi gün dahi ilk günkü gibi harika olmasa da hala kullanılabilir durumdaydı. Bir diğer günde köpüksüz denedim. Onda da dalgalar gün boyu benimleydi. Gün sonuna doğru tabi doğal olarak azıcık düşmeler oldu ancak bu sizi korkutmasın çok doğal bir görünüm elde ettim ben bu şekilde. Her iki başlığın da yani 30mm olan hem de 40mm olanın simetrik versiyonları çok çok iyi. Bu kesinlikle bir artı puan olmalı.

Dyson Saç Şekillendirici Bu parayı Hak Ediyor Mu?

Benim için kullanım aşamasında Dyson saç şekillendirici nin kendimce beğenmediğim özelliği özelliği saç şekillendirme süresinin çok uzun olması. Tabi bunda unutulmaması gereken bir husuta benim saçlarımın çok uzun olması, kalın telli olması ve oldukça gür olması da etken. İlk etapta tüm saçımı yaklaşık 40 dakika gibi bir sürede şekillendirdim.

Dyson Airwrap

Daha sonra kullanıma bağlı olarak elimde alıştığı için 30 dakikaya düştüm. Zamanla elim daha da hızlanır belki bilmiyorum. Tüm bu yazdıklarımın yanı sıra bu ürünün en büyük özelliği 140 derecede yani en düşük ısı seviyesinde saçı şekillendirmesi. Bu özelliği sayesinde piyasada bulunan hemen hemen birçok saç şekillendirici ürüne göre saça oldukça az zarar vermekte. Özetle bu kadar yüksek bir rakamı hak ettiği noktasında endişem hiç yok, ürünü keyifle deneyimlemeye devam edeceğim.

10%

indirim, özellikle sizin için 🎁

Özel indiriminizi almak için kaydolun, en son ürünlerimiz ve tekliflerimizden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

       

© 2024 sacdehasi.com