HAKKIMIZDA

”En değerli varlığımız saçlarımızdır.”

Saç Dehası saçlarımızın doğru yöntemlerle sağlıklı bir bakım süreci yaşaması ve alternatif tıp yöntemlerinin doğru kullanılması için kuruldu. Her insanın en çok sevdiği özelliklerinden biri de saçıdır. Saçını genetik veya diğer sebeplerden dolayı kaybetme korkusu yaşayan kişiler kulaktan dolma bilgiler eşliğinde uyguladıkları yöntemlerle saç ve saç derisine zarar veriyor, dökülme hızının artmasına da yol açıyor. Yaşanan bu sorunlu süreçlerin sağlıklı bilgilendirmelerle başarılı sonuçlara ulaşması için Saç Dehası hizmet sunmaya başlamıştır. Saç dehası sitemizde her cumartesi yenilenen ve faydalı blog makalelerle saçınıza doğru yöntemle bakımlar uygulayabilir, yapılan yanlış uygulamalar hakkında bilgi sahibi olarak en değerli varlığınızı koruma altına alabilirsiniz.

Misyonumuz


Toplumun her kesimine yönelik faydalı bilgilerle doğal saç bakım onarım yöntemleri temasında hizmet veren başarılı kurumlar arasında olmak. Yanlış yöntemlerin toplumda yayılmasına engel olan doğru bilgilerin paylaşılmasına öncülük etmek.

Vizyonumuz


Kişisel saç bakımı konusunda çağdaş dünya standartlarını takip ederek, modern yeniliklerle birlikte daima alanında önde gelen firmalar arasında yer almak. Kullanıcılarımızın saç bakımı ve konularında kendilerini güvende hisseden uygulamaları kullanmalarına aracılık etmek.

Değerlerimiz


Güvenilir çalışma alanı ve hizmet alanı Takım ruhuna sahip bir çalışma ortamı Verimli, etkili, etkin ve sürekli bir saç bakım hizmet sunumu