11 Mart 2023

L’attimo İle Doğal Kalın Doğa İle Kalın

L’attimo İle Doğal Kalın Doğa İle Kalın

L’attimo ile %100 doğal kalmak mümkün mü ?

Evet mümkün içerisinde hiç bir katkı maddesi  ve kimyasal maddeler bulunmayan %100 doğal aromaterapik ürün portföyüne sahip butik bir firma fiyatları farklı firmalara gore gayet uygun,

L’attimo ile doğal kalın doğa ile kalın sözünü ürünleri ile fazlası ile vermektedir .

 

Ürünleri hem doğa aşkı hem de doğal olarak üretiliyor , hiç bir hayvanda test yapılmıyor . Ürün ambalajları doğaya uygun üretilmektedir tamamen doğa dostudur . Bu konuda firma kurucusunu tebrik edebilirim .

Hangi Tarz Ürünler Sunuyor ?

L’attimo doğal sabunlar, cilt bakımı, bebek cilt bakımı , kaş ve kirpik bakımı , saç bakımı aromaterapi ürünleri de mevcut .

Biz Saç Bakım ürünleri İnceleyeceğiz

Saçlarımız bizim vazgeçilmez aksesuarlarımız oldukları için bakım ürünleri alırken içeriğini inceliyoruz . Kimyasal maddeler sentetik ürünler saçlarımıza zarar veriyor . Sacdehası ekibi olarak bizde doğal ürünlerden yanayız . Bazı ürünler saçlarımıza zarar verirken saçlarımızı kaybetmemizi sağlıyor .

Tamda burada devreye lattimo giriyor .

Katı Şampuan
Saç bakım yağı
Saç Sabunu

Saç sabunu saçlarımıza verdiği etkileri çok . Böyle olunca saç köklerimizi güçlendirirken derinden temizleme yapmaktadır. Markanın sabunu inceledim içerik ve fiyat bakımdan uygun .

Saç bakım yağlarından tek beklentimiz saç tellerimizi derinden onararak ısılı işlemlerde saçlarımızın zarar görmesini engellemektedir . L’attimo %100 doğal saç bakım yağı ile saçlarınız dökülmesinin önüne geçebilirsiniz .
Firma özellikle saç dökülmesi egzama ve kepeklenme sorunlarına yönelmiş durumda Firma’nın kurucusu Sibel hanım katı şampuan ve saç bakım yağ ürünlerinin yeni saç oluşmasına destek verdiğini söyledi ki bu sonuçlar müşterileri tarafından onaylanmış sonuçlardır.

Kepek egzama dökülme yanmış ve yıpranmış saçlarınız varsa l’attimo markasının bu iki mucizevi ürünlerini denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum .
Diğer ürünü ise kişiye özel üretilen katı şampuanlardır .

Peki kişiye özel nasıl Saç Bakım Ürünleri Nasıl Üretilmektedir .

L’attimo Kişiye özel saç bakım ürünleri üreten nadir firmalardan , en çok dikkatimi çeken şey tüm ürün kategorilerinde üretmektedirler .
Firma danışmanları müşterilerin şikayetleri dinledikten sonra formüller laboratuvar ortamında size özel olarak özenle üretilmektedir. Eğer sizinde bu yukarıda saydığımız sorunlarınızdan her hangi biri var ise l’attimo danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz .

Biz sacdehası ekibi olarak bir çok marka inceleme fırsatı bulduk fakat bu marka kadar bize heyecan veren bir marka olmadı . Kişiye özel üretim yapan firma sayısı gerçekten 5 eli geçmez . Ürünleri hepsinin %100 doğa ve etkileyici olmasi beni derinden etkiledi .
Buradan markanın kurucu Sibel hanımı tebrik ederim hayatımızın bir çok alanında sentetik ürünlere mahruz kalıyoruz .

Çok şükür ki l’attimo gibi doğa dostu bir markamız var . Ülkemizde bu şekilde calisan firma sayımız yok denilecek kadar az umarımın Sibel hanım ve çalışma arkadaşları gibi dogal ürünler üreten firmalar çıkar .

L’attimo Ailesine Teşekkür Ederim ..

Amour De La Nature

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir