16 Şubat 2024 Dyson Airstrait Saç Düzleştirici Türkiye’de

Dyson Airstrait Saç Düzleştirici Türkiye’de

Dyson Airstrait Saç Düzleştirici Türkiye’de

Satışa Sunuldu Son dönemlerin gündemlerden düşmeyen ve neredeyse herkesin ilk tercihleri arasında yer alacak olan Dyson airstrait ürünü saç düzleştiricisinin merakla beklenen özelliklerini sizlerle paylaşacağız.. Hem özellikleri hem de kusursuz görünüşü ile adeta sektörünün gözdesi haline gelen Dyson Airstrait saç düzleştirici özellikleri aşağıdaki gibidir. Bütün saç tipleri için tasarlanmasından dolayı Dyson Airstrait saç düzleştiricisini Türkiye’de de satışa sunmaya başladı. Dyson ilk kez satışa çıkardığı ve 15.999 TL fiyat etiketine sahip olan ‘’ Airstrait’’ isimli yeni saç düzleştiricisinin stokları aynı gün içerisinde tükendi.

Dyson Airstrait saçları tek bir makine ile aynı anda hem kurutup hem de düzleştirme imkanı sağlamaktadır. Kontrollü Hava Çıkışı Dyson Airstrait kolları süresince 2 adet 1,5 mm açıklık yer almaktadır. Dyson iddiasına göre hava bu kanallarda hızlandırılarak aşağıya doğru 2 yüksek hız akımına sahip olmaktadır. 45 derecelik bir açı ile yansıtılmakta olan bu akımlar odaklanmış tek bir hava akımı oluşturmak üzere birleşmekte ve saç kurutulurken kontrollü olarak düzleştirmek amacı ile aşağıya doğru bir güç oluşturmaktadır. Bu yönlendirmeli hava akımı ise saç tellerinin hizalanmasına yardımcı olmaktadır.

Aynı zamanda Dyson Airstrait saç düzleştirici Hyperdymium motordan gücünü almaktadır. Dyson Hyperdymium motorun saçı ıslak halde iken aynı zamanda kurutmak ve düzleştirmek için gereken hava akımını üretecek kadar güçlü olduğu da iddia edilmektedir. Dyson Airstrait Hyperdymium Motor Dyson airstrait saç düzleştiricisi Hyperdymium motordan gücünü aldığından bahsetmiştik. Küçük ve hafif hyperdymium motor saçı ıslak haldeyken hem kurutmak hem de düzleştirmek için gerekli olan hava akımını üretecek kadar güçte çalışmaktadır. 13 kanatlı pervanesi dakikada 106.000 devir sayısına kadar dönerek saniye içerisinde 11.9 litreden fazla havayı makineden geçirmektedir. Bu saçı kuruturken düzleştirmek için yeterli olan 3,5kPa’ya kadar hava basıncını üretmektedir.

Akıllı Isı Kontrolü Dyson Airstrait saç bakım teknolojisinde olduğu üzere Dyson Airstrait saç düzleştirici de akıllı ısı kontrolüne sahiptir. Cam termistörler ısı hasarını önleyebilmek için ve saçın doğal parlaklığını koruyabilmek adına hava akımının sıcaklığı saniyede 30 kez ölçülmektedir. Bu veriler ise ısıtma sistemini düzenleyen mikroişlemciye gönderilmektedir. Hava akımının gereken sıcaklığı bu sayede aşmaması sağlanmaktadır.

Kullanıcı Deneyimleri Saç düzleştiricisinin geliştirilmesi esnasında günümüze kadar toplanan en fazla kullanıcı verisi Dyson Airstrait’den toplanmıştır. Kullanıcı deneyimlerinden hava akımını makineden çıkartırken insanların hava akımını rahatsız edici bulabileceği firma tarafından öğrenilmesi sonrasında çözüm yolu bulmuştur. Havayı kullanıcıdan uzağa yönlendirmek ve ısı yayarak kullanımın rahat olmasına sağlamak adına difüzörlerin firma tarafından geliştirilmesine neden olmuştur. Şekillendirme esnasında difüzördeki kanatlar termal kütlenin kullanıcıdan uzağa yönlendirmesini sağlamak adına X, Y, Z eksenlerinde ayarlanırken bunun yanında mükemmel olarak saç diplerini kurutma özelliği sağlamaktadır.

Ürünü Detaylıca Buradan İnceleyebilirsin.

10%

indirim, özellikle sizin için 🎁

Özel indiriminizi almak için kaydolun, en son ürünlerimiz ve tekliflerimizden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

       

© 2024 sacdehasi.com