19 Ağustos 2023 Elektriklenen Saçlar İle Mücadele

Elektriklenen Saçlar İle Mücadele

Elektriklenen Saçlar İle Mücadele

Elektriklenen saçlar her kadının kabusudur. Hele bir de benim gibi uzun ve gür saçlara sahipseniz, elektriklenen saçlar ile daha da kabaran saçlar ile mücadele etmek oldukça güç olacaktır. Bunun gibi durumlarda kullanabileceğimiz bir sürü saç bakım ürünleri, serumlar, saç bakım sütleri bulabilirsiniz. Ancak hangisinden tam anlamı ile bir sonuç alabileceğinizi deneyimleyerek karar verebilirsiniz.

Birçok saç bakım ürünün kullanmış biri olarak ben schwarzkopf gliss care stylers saç bakım sütünden oldukça memnun kaldığımı rahatlıkla dile getirebilirim. Ürünün güzel olmasının yanı sıra fiyatı da oldukça makul. Tam bir fiyat performans ürünü anlayacağınız. 150 ml ölçüsünde ki bu ürün yıpranmış olan saçınızı onarırken aynı zamanda da elektriklenmenin önüne geçer. Saçlarınızın hem parlak hem de pürüzsüz görünmesini sağlar.

Saçınızda eğer boya falan bir şey yoksa kendi doğal saçlarınıza sahipseniz % 95 oranında saçınızın kırılmasına engel olur. Kullanımı da oldukça kolay. Ben genellikle duştan çıktıktan sonra nemli saça uygulamayı tercih ettim. Genel olarak saç bakım ürünlerini nemli saça uygulamayı daha çok seviyorum. Tam anlamı ile saçın bakım ürünün emdiğini düşünüyorum. Bakım sütünü kullanmak çok kolay.

Sprey şeklinde ki şişesi saça eşit olarak dağılımını sağlıyor. Sprey yardımı ile saçınızın ihtiyacına göre spreyi sıktıktan sonra elinizde güzelce yedirip, saçlarınızı kurutabilirsiniz. Saçınızı durulamaya gerek yok. Bütün işlem bu kadar basit. Hem elektriklenmeye, hem kabarmaya hem de saçınızın kırılmasına engel olmak için bu kadar küçük bir işlem yapmak kısa sürede saçınızda büyük etki bırakacaktır.

Schwarzkopf Gliss Care Stylers Kullanımı

Kendi saçlarımda kullanmaya başladığım andan itibaren saçlarımda gözle görülür bir fark yaşadım. İlk bir iki gün saçlarımda yumuşaklık yaşarken birkaç gün sonunda elektriklenmede de büyük etki oluşturduğunu gözlemledim. Saçlarımda herhangi bir ağırlık bırakmadı. Ya da yapış yapış bir his uyandırmadı. Kendi doğal ağırlığında doğal hareketliliğindeydi. Benim gibi kalıp saçlardan hoşlanmıyorsanız eğer schwarzkopf gliss care stylers bakım sütü beklentinizi karşılayacaktır.

Kalın telli saçlara sahipseniz eğer bu süt ile saçınızın çok daha kolay şekil aldığını da görebilirsiniz. Elektriklenme karşı bakım sütünün bir diğer güzel özelliği de saçınızda hemen hemen gün boyu kalan kokusunun güzelliği olacaktır. Ürünü genel olarak değerlendirmek gerekirse eğer piyasada bulunan birçok yüksek rakamlı ürüne göre oldukça başarılı buldum. Gidip çok yüksek rakam ödemeye gerek yok. Düzenli kullanımda beklentinizi karşılayacaktır.

 

 

Melisa Aslı Pamuk Saç Rengi

Perma Fiyatı 2023 

Balyaj Fıyatları 2023

10%

indirim, özellikle sizin için 🎁

Özel indiriminizi almak için kaydolun, en son ürünlerimiz ve tekliflerimizden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

       

© 2024 sacdehasi.com