8 Aralık 2021 Elidor Kepeğe Karsi Etkili 2’si Bir Arada Saç Sampuanı &Bakım Kremi Denedik

Elidor Kepeğe Karsi Etkili 2’si Bir Arada Saç Sampuanı &Bakım Kremi Denedik

Elidor kepeğe karsi 2’si bir arada olan ürünü uzun ve kisa vadede detayli bir sekilde inceledik. Tum detaylar yazimizda umarim begenirsiniz .

Elidor Kepeğe Karşı Etkili 2’si Bir Arada Saç Şampuanı&Bakım Kremi

Elidor kepeğe karşı etkili şampuan çay ağacı yağı, B3 vitamini ve aloe vera jeli içeriyor.Elidor kepeğe karşı etkili şampuan 650 mililitrelik şişesinde satılan ve uzun süre kullanılabilen bir şampuandır.Elidor’ un bu ürünü hem şampuan hem de saç bakım kremi olarak kullanılıyor. Bu özelliği ile de çok pratik bir kulanım sağlıyor. Saçınızı bu şampuanla yıkadıktan sonra ekstra başka bir saç kremi kullanmanıza gerek kalmaz. Saç kremi özelliği sayesinde saçları yumuşatır ve taranmasını kolaylaştırır. Kısa vadeli etkilerine baktığımız zaman şampuan kullanıldıktan sonra saçları yumuşacık yapıyor. Kendi deneyimlerim doğrultusunda yorumlamakla birlikte şampuan, saçları derinden temizliyor ve yumuşacık yapıyor.

Elidor Kepeğe Karsi Urunu Bize Ozel Fiyatini ogrenmek isterseniz bakabilirsiniz .

Elidor Kepeğe Karşi

Çay ağacı yağı hem saçtaki kirin hem de kepeğin daha kolay şekilde temizlenmesini sağlıyor. B3 vitamini de saçları güçlendirir ve besler. Saç köklerini güçlendirir ve saçın daha hızlı uzamasını sağlar. Ben şampuanı yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Saçlarıma kakül kestirmiştim ve uzamasını bekliyordum. Şampuan dışında hiçbir saç bakım ürünü kullanmıyorum. Buna rağmen saçlarimi yumuşak, parlak ve hızlı uzadı Aloe vera jeli yoğun miktarda E vitamini içerir. Bu yönüyle saçları yumuşatır ve yoğun şekilde nemlendirir. Elidor kepeğe karşı etkili şampuan düzenli kullanımda kepeği azaltacağını vaad ediyor. Uzun süreli kullanımda bu vaadini de yerine getiriyor. İçeriğindeki çay ağacı yağı sayesinde kafa derisinde müthiş bir ferahlık yaratıyor. Çok memnun kalarak kullandığım Elidor şampuan sonrasında saçlarımı tarayıp bırakıyorum. Başka bir bakım yağı veya kremi uygulamaya gerek kalmıyor. Saçlarım doğal dalgalı şeklini alıyor.

Elidor Kepeğe Karşı Etkili 2’si Bir Arada Saç Şampuanı&Bakım Kremi
Nasıl Kullanılır?

Elidor kepeğe karşı etkili şampuandan saçlarınıza yetecek kadar alın ve ıslak saçiniza uygulayın. Ardından köpürtün ve saçınıza masaj yaparak uygulayın. Özellikle kafa derisini ovalayın. Bu sayede kafa derisi daha iyi temizlenir ve saçları gözenekler açılır. Bu sayede şampuan saça daha iyi işler ve kepek sorunu da ortadan kaldırılır. Şampuan uygularken çok fazla almaya gerek yoktur. 1-2 kaşık kadar kullanılması yeterli olacaktır. Benim gibi ince telli saçlara sahipseniz çok az alarak uygulamanız yeterli olacaktır. Az miktarda şampuan bile etkili içeriği ile tüm saçı güzelce temizlemeye yetiyor. Şampuanı saçtan iyice durulamaya dikkat edin. Göze kaçması durumunda gözü bol su ile durulayın.

Saç sağlığı ve saçlarin parlaması için kafa derisindeki gözeneklerin mutlaka temizlenmesi gereklidir. Bunun için kafa derisine peeling ve çeşitli maskeler uygulanabilir. Elidor şampuan kafa derisi için peeling etkisi aratır ve gözenekleri temizleyerek açar. Bu sayede kepeği temizlediği gibi yeni kepeklerin oluşmasını da engeller. Düzenli kullanımda saçlarınız daha yumuşak ve daha parlak olur. Saçların daha hızlı uzadığını da uzun vadede fark edecesiniz. Ben şampuanı memnun kalarak kullandım ve hala kullanıyorum. Saçlarımı bu şampuanla yıkadıktan sonra herhangi bir başka kreme ihtiyaç duymuyorum. Saçlarım yumuşacık oluyor ve saçlarıma ferahlık hissi veriyor.

Elidor Kepeğe Karşi

Elidor Şampuan ile Kısa Zamanda Kepekten Kurtulun

Elidor kepeğe karşı etkili şampuan saçları parlatırken kafa derisini de derinlemesine temizler. Elidor kepeğe karşı etkili şampuan indirimli fiyatlarıyla çok daha ekonomiktir ve uzun süre kullanım imkânı sunar. Zinc Pyrithione içeren Elidor şampuan ve bakım kremi yıpranmış saçlar için de mükemmel bir bakım sağlar. Eğer saçlarınız boya ve çeşitli kimyasal işlemlerden etkilendiyse bu şampuan ile müthiş bir yumuşaklığa kavuşturabilirsiniz. İlk yıkamadan itibaren saçarlınızdaki yumuşaklık ve parlamayı fark etmek mümkündür. Elidor şampuan her saç tipi için uygundur. İnce telli saçarlın temizlenmesinde etkilidir. Saçınız ince telliyse bu şampuanla yıkadıktan sonra belirgin bir hacim kazandığını da görebilirsiniz. Şampuanın kokusu güzel fakat çok kalıcı olmadığını belirtmek gerekir. Benim saçlarımda birkaç saat sonra kokusu tamamen kayboluyor.

Elidor saç şampuanı ile kepeği birkaç haftalık kullanım sonrasında tamamen azaltmak mümkündür. İlk kullanım sonrasında tüm kepeklerde yok olma göremezsiniz. Bunun için şampuanı düzenli olarak kullanmak gereklidir. Elidor saç şampuanı sonrası saçınıza ekstra yağlı bir saç bakım kremi uygulamak gerekir. Çünkü saçlar zaten yumuşar. Ekstra saç bakım kremi ile saçlar yağlı olur ve ağırlaşabilir. Saçlarınızı bu şampuanla yıkadıktan sonra fön makinesi ile kurutacaksanız öncesinde mutlaka ısıdan koruyucu bir sprey kullanabilirsiniz. Bu sayede saçlarınız ısının olumsuz etkisinden korunur.

10%

indirim, özellikle sizin için 🎁

Özel indiriminizi almak için kaydolun, en son ürünlerimiz ve tekliflerimizden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Etiketlendi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

       

© 2024 sacdehasi.com