7 Haziran 2023 Evde Yapılabilecek Saç Kürleri

Evde Yapılabilecek Saç Kürleri

Evde Yapabilecek Saç Bakım  Kürleri

Evde yapılabilecek saç bakım kürleri‘ni doğal tarifler ile size sunduk.

İş hayatı , mevsim geçişleri, hayat mücadelesi derken, saçlarımızı ihmal ediyoruz.  Saçlarımızı bir çok işlem de yormaktayız fakat bundan dolayı saç bakım kürlerine yöneliyoruz. Bizde bugun evde kolayca yapabileceğiniz doğal bakım kürlerini incelemenizi tavsiye ederim.

3 Doğal Saç Bakım Kürlerı

Saç Bakim kurleri
Saç bakım kürleri

 

  • Avokadolu Kür
  • Isırgan Otlu Kür
  • Yumurta Kür

Avokadolu Kür

Saç Bakım Kürü
Saç Bakım Kürleri

Avokadonun içini uygun bir kapta püre haline gelinceye kadar ezin. Daha sonra 1 yemek kaşığı balı tamamen karışana kadar karıştırın. Karışımı hazırladıktan sonra saçınıza düzgün bir şekilde uygulamadan önce biraz bekletin. Ardından, nazik bir yıkama yaparak saçınızı durulayın. Sık kullanımda sandığınızdan çok daha fazla etkiye sahip olduğunu göreceksiniz.

Isırgan Otu Kürü

Saç Bakım Kürleri

3 tatlı kaşığı ardıç yağı, 1 yemek kaşığı biberiye yağı, 1 çay kaşığı ısırgan otu yağını uygun bir kapta elinizle karıştırarak kaynayan tencereye dökün. Suyu kaynamaya bıraktıktan sonra süzün ve saçlarınıza masaj yaparak uygulayın. Yarım saat boyunca saçınızı bir şapka ile örtün. Hafif bir şampuanla durulamadan önce saçınızın yağı tamamen emmesine izin verin.

Yumurta Kürü

Saç Bakım Kürü

Uygun bir kavanozda, 1 yumurta sarısını, 1 yemek kaşığı zeytin yağını, 1 yemek kaşığı balı, 1 yemek kaşığı badem yağını birleştirin. Malzemeler iyice karıştırıldıktan sonra kürünüz hazır olacaktır. Bu ilacı saçınıza uyguladıktan sonra, saçınızı 45 dakika boyunca örtmek için bir örtü kullanın. Ardından, nazik bir yıkama yaparak saçınızı durulayın. Haftada iki kez uygulayabileceğiniz yumurta saç bakımı, saçlarınıza hacim ve parlaklık kazandırabilir.

 

Evde Saçı Mora Boyama

Gratis ile Alişveriş Yap 

10%

indirim, özellikle sizin için 🎁

Özel indiriminizi almak için kaydolun, en son ürünlerimiz ve tekliflerimizden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Etiketlendi:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

       

© 2024 sacdehasi.com