21 Şubat 2023 Keratin Bakım Ürünü Native Base

Keratin Bakım Ürünü Native Base

Native Base

Hollanda firmasına ait olan  formülasyonlu ürünler uzak doğuda üretilip  natıve base markası ile ülkemizde sunulmaktadır . Natıve b. genç girisimciler tarafindan yerli sermaye ile kurulmuştur .

Native base

Sağlık bakanlığınca onaylanmış sağlık açısından problem teşkil etmemektedır .   Türkiye’de   doğallık ile   öne cikmaktadır.

Türkiye pazarında an itibariyle keratin bakım ürünlerinde en üst sıralarda yer almaktadır .
İlk başta keratin bakim ürünleri ile piyasa giriş yapmıştır. Şuan  keratin bakımı ,  saç bakımı , cilt bakımı ve saç boyaları ile ürün ceşitliliğini arttırmıştır.

Native base  markası  ürün satış öncesi ve sonrası destek hizmeti ile profesyonellerin  güveni kazanmıştır . Türkiye’de keratin bakım ürünleri 7000 kuaförde bulunmaktadır .  Türk yerli markası  ve doğal bakım ürünleri ile piyasalarda isminden söz ettirmeye başarmiştır.

Natıve Base

Keratin Bakımı Nedir ?

Bir çok nedenle hasar görmüs yıpranmış saçlara canlılık  ve pürüssüz görünmesini sağlamak adına kuaförler tarafından yapılmaktadır.  Evde yapılan keratin bakım yağları sadece 1 gün sürmektedir .  Kuaförde yapilanlar ise en az 2 ay gitmektedir . Eğer saclarınız dolgun ve canlı gözükmesini istiyorsanız o zaman kuaforde keratin bakimi yapmanızı öneririm.

 

 

10%

indirim, özellikle sizin için 🎁

Özel indiriminizi almak için kaydolun, en son ürünlerimiz ve tekliflerimizden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

       

© 2024 sacdehasi.com