23 Ağustos 2023 Roa Bitkisel Keratin Sütü Çift Fazlı 200ml

Roa Bitkisel Keratin Sütü Çift Fazlı 200ml

Keratin Sütü Çift Fazlı 200ml

Keratin Sütü, saçlarınızın dış etkenlere bağlı olarak maruz kaldığı yıpranma, kırılma ve elektriklenme sorunlarına etkili bir çözüm sunarak, saçlarınıza daha yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırmanıza yardımcı olur. Formülündeki özel içerikler sayesinde saç telinin yapısını güçlendirir ve korur. Bu şekilde, saçlarınızın doğal güzelliğini korurken aynı zamanda dayanıklılığını artırır.

Günlük kullanıma uygun olan bu ürün, saçlarınıza kolay uygulanabilir ve hızla emilir. Keratin Sütü’nün düzenli kullanımıyla, saçlarınızın daha sağlıklı, parlak ve kontrol altında tutulması kolay bir hâle gelecektir.

Hangi Saç Tiplerine Uygundur?

Keratin Sütü, her tür saç yapısına uygun bir şekilde formüle edilmiştir.

Keratin Sütü Çift Fazlı 200ml Nasıl Kullanılır?

Ürünü kullanmadan önce, içerisinde bulunan iki fazı homojen bir şekilde birbirine karışması için iyice çalkalamanız gerekmektedir. Yıkanmış ve nemi alınmış saçlarınıza, yaklaşık 15-20 cm mesafeden ürünü püskürtün.

Daha sonra tarak yardımıyla ya da ellerinizle ürünü saçlarınıza eşit bir şekilde dağıtarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Saçlarınızı kurutma veya şekillendirme aşamasına geçebilirsiniz. İhtiyaç duyulduğunda, ekstra parlaklık elde etmek için kuru saçlarınıza da uygulama yapabilirsiniz

Keratin Sütü Çift Fazlı 200ml Ürün Hakkında Bilgi

Keratin Sütü, saçın doğal güzelliğini korumak ve sağlıklı bir görünüm kazandırmak için özel olarak üretilmiştir. Isıyla ve diğer işlemlerle kaynaklanan zararı etkili bir şekilde onarmaya yardımcı olurken, saçın kırılmasını ve kopmalarını engellemeye yönelik etkili bir çözüm sunar.

Kullanıcı Yorumu

Keratin Sütü, saçı güçlendiren ve koruyan etkili bir ürün, saçları ağırlaştırmadan onarıyor, kolay taranmasını sağlıyor ve sağlıklı bir görünüm kazandırıyor.

Ürünü buradan alabilirsiniz.

Diğer ürünler 

10%

indirim, özellikle sizin için 🎁

Özel indiriminizi almak için kaydolun, en son ürünlerimiz ve tekliflerimizden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

       

© 2024 sacdehasi.com