10 Eylül 2023

Türkiye Saç Ekimi Fiyatları & Tedavisi (Turkey Hair Transplant Cost)

Türkiye Saç Ekimi Fiyatları & Tedavisi (Turkey Hair Transplant Cost)

Türkiye saç ekimi fiyatları tedavisi (Turkey hair transplant cost) konusuna değineceğiz. (Turkey Sağlık alanında özellikle yeni nesil tedavi yöntemleri her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Saç ekimi de bu kategoride her geçen gün gelişen tedavi yöntemlerinden biridir. Saç dökülmesi halk arasında ‘kellik’ olarak tabir edilen hastalık genellikle genetik sebeplere dayanan bir rahatsızlık olarak kendini göstermektedir.

Genetik sebeplerin yanı sıra kullanılan ilaçların yan etkisi de saçın dökülmesinde etkilidir.

Ayrıca bazı kozmetik ürünlerin de saç dökülmesine neden olduğu bilinmektedir. Stres, üzüntü veya depresyon gibi psikolojik sorunlar da saç dökülmesinde etkili rol oynamaktadır. Saçın dökülmesiyle birlikte sosyal sorunlar meydana gelir. Özellikle genç yaşta saçı dökülen biri için öncelikle eş bulma sorunları meydana gelmektedir. Bu durum kişide psikolojik sorun haline gelir ve bu durumda tedavi kaçınılmaz olur.

Türkiye Saç Ekim Fiyatları (Turkey Hair Transplant Cost) Ve Aşamaları

Türkiye saç ekimi fiyatları (Turkey hair transplant cost) tedavi türüne göre değişkenlik göstermektedir. Saç ektirmek isteyen kişi öncelikle muayene işlemini gerçekleştirmesi gerekir. Bu işlem sonunda kök analizi ve ekim alanının özellikleri incelenir. Kök yetersiz olursa veya çok cılız olursa bu durumda saç ekim yapılamayabilir. Uzman doktor onayı alındıktan sonra tedaviye geçilebilir. Anestezi sonucu olumlu olan hastalarımız için ekim tarihi belirlenmektedir.
Kan tahlili ve kök tahlili işlemlerinde dikkat edilmesi gereken konu kullanılan ilaçlara ara verilmesidir. Özellikle kan inceltici kullanan hastalar anestezi öncesi ve tedavi öncesinde kan inceltici ilaçlara ara vermesi gerekir. Saç derisinde veya saç köklerinde meydana gelen rahatsızlık tedavinin gerçekleşmesini engeller.

Saç Ekim Sonuçları Ve Operasyonu

Ekim işlemi yarım gün veya daha fazla sürebilir. Bu nedenle anestezi işlemi sonrasında tedavisi onaylanan hastalar tedaviye uygun giysilerle gelmelidir. Saçın zarar görmemesi için gömlek türü kıyafetler giyilmelidir. Boğazlı kıyafetler çıkarma esnasında ekim alanına zarar verebilir. Uyuşturucu, alkol, enerji içeceği ve benzeri gıdalar tüketilmemelidir.

Özellikle alkol ve benzeri sarhoşluk veren kimyasallar insan sağlığı için zararlıdır ve tüketilmemelidir.
Operasyon öncesinde kişinin dinlenmiş olması ve ağır iş yapmaması gerekir. Ayrıca sarımsak ve benzeri ağız kokusu yapan gıdalar tüketilmemelidir ve diş bakımı yapılmalıdır. Belli bir süre duş alınmayacağı için duş alınarak gelinmelidir. Saç ekim işlemlerinde alınan önlemler önemlidir. İsterseniz hair transplant Turkey web sitesini ziyaret edebilirsiniz: https://turkeyhaircenter.com

 

10%

indirim, özellikle sizin için 🎁

Özel indiriminizi almak için kaydolun, en son ürünlerimiz ve tekliflerimizden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

       

© 2024 sacdehasi.com