13 Aralık 2022 Urban Care Volume Nasıl Kullanılır ?

Urban Care Volume Nasıl Kullanılır ?

Urban Care Volume

Bu yazimizda Urban Care Volume nin kuru şampuanını denedik .


Yağlı saçlardan mustarip olanların hayatını kurtaran kuru şampuanlar, su kullanmadan saçların temiz olmasını sağlar. Daha önce kepeklenmeyi önlemek için kullanılan bu ürün, yoğun bir iş temposunda bakımsız kalan saçlara çözüm ürettiği için artık birçok kadın tarafından günlük yaşamda tercih ediliyor.

Son yıllarda popüler bir ürün olan kuru şampuanlar birçok kişinin sosyal hayatını kurtarmıştır. Yağlı saç ve kepek sorunu yaşayan kişilerin sıklıkla tercih ettiği şampuanlar, iş hayatının yoğun temposunda zaman sıkıntısı çeken kişilere hitap etmede önemli bir rol oynamaktadır.

Urban Care Volume

Ben tercihimi URBAN CARE Volume’den yana kullandım. Bu ürünü tercih etmemdeki en büyük sebep kuru şampuanın yağlı saçların daha hacimli ve dolgun görünmesini sağlamasıdır. Ayrıca kepek sorunu yaşayan kişiler tarafından da sıklıkla tercih edilmesi benim için tercih sebeplerinden oldu. Ancak, sadece bu sorunlarla uğraşanlar tarafından bu ürünler kullanılmıyor. Zamanı kısıtlı olan ve iş hayatında vakit bulamayanlar, saçlarında parlak ve canlı bir görünüm elde etmek için kullanabilirler.
Kuru şampuanlar bence zamandan tasarruf etmek isteyenler için son derece idealdir. Duş almaya vaktiniz yoksa saçınızın ihtiyacı olan hacim ve tazeliği bir an önce yakalamak için bu ürünü kullanmanız yeterli olacaktır. Ayrıca kullanmaya başladığınızda hoş bir koku yayarak çevrenizi de müthiş kokunun etkisi altına almış olacaksınız. Kuru şampuan kullanmanın bir diğer avantajı da saçın taze ve hacimli görünmesini sağlamasıdır. İşlemde boyunca saçınızda asla herhangi bir kalıntı bırakmaz.

Saçlarınız yağlandığında duş alma ihtiyacını her kadın gibi bende hissederim. Duş alamıyorsanız, yeterli vakit ya da farklı bir sebep varsa eğer bu ürün sorununuzu çabucak çözecektir. Bileşimindeki toz, saç köklerindeki fazla yağı emerek daha canlı saçlara neden olur. Bütün gün saçlarınız şehrin kokusunu içine çeker. Kötü kokulardan kurtulmak için duş veya banyo yapmaya vaktiniz yoksa, onlardan hızlıca kurtulmak için kuru şampuan kullanmanızı bu ürünü kullanıp memnun kalmış biri olarak tavsiye ederim.


Kuru şampuanın en önemli faydalarından biri benim için saçta bir kalıntı bırakmaması oldu. Ancak, uyulması gereken bazı temel kurallar vardır. İşlemden önce saçınızı taramalı ve dolaşan kısımları muhakkak açmalısınız. Şişeyi iyice sallayıp içindeki bileşenleri karıştırın ve saç tellerini ayırarak yaklaşık 15 cm uzaklıktan uygulayın. Kalıntı bırakmamak için mutlaka saçınızı taramalısınız. Tüm saça uyguladıktan sonra kuru şampuanla saç derisine nazikçe masaj yapın. Sabah çok vaktiniz yoksa yatmadan önce saçınıza kuru şampuan uygulayabilir ve hacimli saçlarla da uyanabilirsiniz. Her iki şekilde de kullanımı mümkün. Ben her iki yolu da deneyimledim. Ve her ikisinde de sonuç çok iyiydi.

Urban Care Volume Nasıl Kullanılır


Saçınızın karışmasını önlemek için ilk adım ve en önemli adım önce saçınızı taramanız.
• Saçınızı tutamlara ayırdım ve kuru şampuanı köklerinden en az 15 cm uzağa püskürterek uyguladım.
• Kuru şampuanın saçımdaki yağı emmesi için 4 5 dakika bekledim daha sonrasında saçlarımı öne doğru atıp ve ellerimle iyice karıştırdım.
• Kuru şampuanlar yağı emerken hacim kazandırma özelliğine sahiptir, bu nedenle saçımdaki yağı emdikten sonra sanki hiç yağlanmamış gibi hacimli ve tertemiz koktu.
Kuru Şampuan Ne İşime Yaradı?
• Saçlarımız ağır ve hacimli olduğunda, saç modellerimiz iyi görünmüyor ve taze hissetmiyoruz… Urban Care Volume kuru şampuan ile tüm bu sorunları geride bıraktım.

• Saçlarım hemen harika ve temiz koktu, daha canlı, taze bir his kazanırdı. Yağlı görünüm kayboldu ve saçlarım çok daha hacimli göründü.
• Kuru şampuan, saçınızdaki hoş olmayan kokulardan kurtulmanıza bile yardımcı olabilir! Saçınızın temiz kokmasını istediğinizde, sadece birkaç kez sıkın ve güzel kokunun tadını çıkarın.
• Spordan sonra duş alacak vaktiniz benim gibi yoksa kuru şampuan kullanarak bu sıkıntıdan da kurtulabilirsiniz. Saç derinize kuru şampuan uygulayın ve işiniz bitti hazırsınız.
• Ofiste çok önemli bir toplantınız olduğunda, saçınızı tazelemek istediğinizde, işe veya okula geç kaldığınızda, saçlarınızı bir an önce canlandırmak istediğinizde, “özel” bir kişinin sizi randevuya davet etmesi durumunda. Son dakika, çok yoğun bir gecenin ardından saçınızı toplamak istediğinizde kuru şampuan her zaman yanınızda olacak. Kulağa çok faydalı gelmiyor mu sizcede.

Ürünü Almak Isterseniz buradan alabilirsiniz .

10%

indirim, özellikle sizin için 🎁

Özel indiriminizi almak için kaydolun, en son ürünlerimiz ve tekliflerimizden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

       

© 2024 sacdehasi.com