14 Ağustos 2023 Buçe Buse Kahraman Saç Rengi ve Modelleri

Buçe Buse Kahraman Saç Rengi ve Modelleri

Yalı Çapkınının Pelosu ,  Buçe Buse Kahraman güzel saçları ve doğal guzelligi ile herkesin aklında kalmayı başarmış. O kadar çok doğal bir güzelliğe sahipki anlatamam 🙂  Bu güzelliğine bakımlı veya parlak saçları ile dikkat çekiyor. En son oynağı karakterdeki duygusallığı ve saf aşkın hep birlikte şahit olduk.

Doğal güzelliğine saçlarıda eklenince güzelliğine güzellik katıyor. Saçlarının parlaklığı veya modelleri ile bizlere ilham olurken enerji ile bizlere enerji veriyor.

Tam bu kısımda googlede en çok arananlar arasinda buçe buse kahramanın saç rengi veya modelleri ?  Soruları soruluyor . Bu yazımızda  buçe’nin saç rengi veya modelleri  hakkında bilgi vereceğiz .

Buçe Buse Kahraman Kimdir ?

Yalı çapkının  Pelosu kimdir ? 

Buçe Buse kahraman 1 Nisan 1996 yılında izmir’den dünyaya geldi . İlk ve ortaokulu izmirde okudu. Daha okul yıllarında oyunculuk yapmaya başladı. Oyunculuk eğitimi almak için 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar  Fakültesini Kazandı. 2017 yılında ilk kez sinema da cansu karakteri ile seyirci karşısına çıktı.

İlk sinema filmi kötü çoçuk oldu ve   İlk dizi deneyimi ise carpişma dizisi ile dahil oldu. Ardından sevilen dizi yasak elmaya 3. Sezonda lila karakteri ile devam etti . En son olarak djital bir dizi olan ben gri veya Star tv’nin başarılı dizisi Yalı Çapkınında Pelo karakterine can verdi.

Güzel oyuncu pelo karakteri ile ününe ün kattı. Dizide gözükmesi ile sosyal medya takipçi sayısında ciddi artış oldu. 200 bin kusurken suan 900 bin kusurlerde seyretmektedir.

Kariyeri

  • Kötü Çoçuk
  • Çarpışma
  • Yasak Elma
  • Büyük Selçuklular uyaniş
  • Baş Belası
  • Ben Gri
  • Yalı Çapkını

Saç Modelleri

Guzel oyuncu genel olarak günlük yaşamında salık veya yarım topuz modellerini tercih ediyor. Sporda genel olaral at kuyruğu , özel günlerde ise topuz yaparak herkesi kendine hayran bıraktırıyor.

Buçe Buse Kahraman Saç Rengi

Buçe Buse Kahraman Saç Rengi siyah olup uçlara doğru kahverengi tonları bir rengi vardır.  Geçtiğimiz yıllarda  kahverengi renginide terçih etmiştır.

 

Siz güzel oyuncuya hangi modelleri veya rengi yakiştırıyorsunuz ? Yorumlarda buluşalım .

 

Beril Pozam saç rengi 

Melisa Aslı Pamuk Saç Rengi 

Cağla Boz Saç Rengi 

Deniz Baysal Saç Rengi 

Özge Özacar Saç Rengi 

Gözde Kansu Saç Rengi 

10%

indirim, özellikle sizin için 🎁

Özel indiriminizi almak için kaydolun, en son ürünlerimiz ve tekliflerimizden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

       

© 2024 sacdehasi.com