15 Ağustos 2023 Karamel Saç Rengi nedir ve numaraları 2023

Karamel Saç Rengi nedir ve numaraları 2023

Karamel Saç

Son zamanların trend rengi şüphesiz karamel saç  rengidir. Bu yazımız’da karamel sac rengi ve numaralı hakkında tüm bilgiye sahip olacaksınız.

Ülkemizde ve dünyada halen en çok tercih edilen  renkdır. Karamel Kahve Saç Rengi   her kadının yakalamak istediğı ışıltı ve gölgelendirmeyi karamel saç rengi ve  numaralari ile bulabilirsiniz . Bir çok kışı bu rengi araştırmakta ve boyatmaktadır. Doğru boya markası ve numaraya karar verdikten sonra ya boyama işlemine yada boyatmaya gecebilirsiniz . Siz kendiniz boyamak istiyorsanız buradan gidebilirsiniz.

Boyama işleminde en önemli olay boya seçimidi.  Saç boyasını buradan alabilirsiniz.

Saç Rengı Nedir ?

Karamel Saç Rengi her tendeki insana yakışan geniş boya numaraları ile saçlarımıa ışıltı veya parlaklık katmaktadır.  Açık renkten koyu renge kadar geniş seçme hakkı vermektedır.

Hangi Tene Yakışır?

Her tene yakışmaktadır. Önemli olan ten renginize karar vermeniz veya size yakışacak bir renk bulmak zor olsa gerek. Örnek vermek gerekirse  açık bir tene sahip bir insan daha açık bir renk tercih etmelidir .

En çok yakısan Modeller !

Hem havası hemde ışıltısı ile güneş gibi doğacak modelleri tercih edebilirsiniz . Karamel renge  en çok yakışan modeller açık veya dalgalıdır. Kimi zaman biz saç dehasi ekibinin kararı ise at kuyruğu modellerde tercih edilmelidir.

  Saç Boya Tonları

  • Balköpüğü Karamel
  • Krem Karamel
  • Karamel kahve rengi
  • Küllü Karamel
  • Çikolata Karamel
  • Bakır Karamel
  • Bal Karamel
  • Açık Karamel
  • Koyu Karemel

Geniş bir renk yelpazesi ile gönüllerde taht kurmayı başarmış. Saçlarınızda ışılti ve parlaklık istiyorsaniz tam size göre ve tenize göre seçebilirsiniz

Saçlarınız ne kadar çok bakımlı veya hacimli olması istediğiniz renklerin tutmasi ile baş başa orantılıdır. Genel olarak herkes kendi tenine göre yada saç tipine göre  seçmiyor ya bir ünlünü  saç rengi yada sosyal medya fenomeninden görüp saçlarımızı boyatıyoruz.

Size tavisyemiz doğru ürün doğru ten ve saç tipi diyoruz . Saç tipinize ve ten renginize en uygun ne yakın doğal güzelliğiniz ile orantılı olacak şekilde seçmelisiniz .

 

Melisa Aslı Pamuk Saç Rengi

Perma Fiyatlari 2023

10%

indirim, özellikle sizin için 🎁

Özel indiriminizi almak için kaydolun, en son ürünlerimiz ve tekliflerimizden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

       

© 2024 sacdehasi.com