28 Aralık 2021 Loreal Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Denedik

Loreal Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Denedik

Loreal Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici bakim ürünün kullanarak detayli bir sekilde uzun ve kisa vadede etkilerini inceleyerek anlattim umarim beğenirsiniz . Yorumlarinizi bekliyorum

Loreal Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici

Bu mucizevi ürüne buradan bakabilirsiniz .

Kabaran ve elektriklenen saçlar günlük hayatta birçok kadının ortak sıkıntılarından yalnızca biridir. Bu sıkıntıyı ortadan kaldırabilecek farklı markaların sayısız saç bakım ürünleri bulunmaktadır.

Her birinin içeriği bambaşka olduğundan hepsinden aynı performansı beklemek çok doğru olmayacaktır.

Son dönemin en popüler ve tercih edilen ürünlerinden biri olan Loreal Elseve Dream long, kullanıcılarından tam puan almayı başarmış nadide saç bakım ürünlerindendir. O kadar olumlu yorumlar okuyunca bende bu ürünü deneyimlemek istedim.

Loreal Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici

Mucizevi Serum


Bu saç bakım ürünün içeriğinde bitkisel keratin ve kakao yağı bulunduğundan , saçınıza kullanmaya , başladığınız , birkaç gün içerisinde saçınızdaki yumuşaklık , ve düzleşme etkisinin anında farkına varacaksınız.

Elinize saçınızın yoğunluğuna ve uzunluğuna göre dilediğiniz ölçüde bakım serumundan damlatabilirsiniz.

Benim saçlarım belime kadar geldiğinden , ve oldukça gür olduğundan 5 , 6 defa sıkarak iki elimle serumu iyice birbirine yedirip saçımın her yerine eşit olarak dağıttım.

Bu işlemi kuru saçıma değil duştan çıktıktan sonra nemli olan saçıma uyguladım. Saçıma güzelce yedirdiğim anda saçım da ki yumuşaklık ilk dikkatimi çeken detay olmuştu.

Saçlarım kuruduktan sonra saçımda yağlı bir his oluşturmaması , ve saçımı ağırlaştırmaması , da ben tam puan aldı.

Birçok saç ürünü kullandım , saçta ağırlık yapması ve diplerin yağlı hissi uyandırması beni oldukça rahatsız etmişti.

Saçlarda Koruma kalkanı Etkisi


Loreal Elseve Dream long aynı zamanda 230 C ısıya karşı da ekstra bir koruma sağlıyor. Saçlar kuruduktan, sonra maşa ya da düzleştirici yapsanız dahi saçınız yüksek ısıya maruz kaldığından , yıpranmaya karşı koruma altında olmuş olacak.

Hemen hemen her gün saç şekillendirici , kullanan bayanlar için saç korumasında , bu ürün hakikaten büyük kurtarıcı. Saçınızda yalnızca elektriklenme problemi varsa eğer kuru olan saçınıza da uygulayabilirsiniz.

Loreal Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici

Yine aynı şekilde ihtiyacınıza , göre elinize damlatacağınız , birkaç damla serumu elinizde , iyice yedirip saçınıza , homojen olarak dağıtabilirsiniz. Ben her iki şekilde de kullandım. Hem ıslak saça hem de kuru saça.

Her ikisinde de beklediğim performansı yakaladım, ancak ıslak olan saça uygulamak benim saç tipim için çok daha olumlu sonuç verdi. Zaten bu markanın bu ürününde öne çıkan ilk detay mükemmel düz saçlardır. İçeriğindeki keratin etkisi saçınıza dümdüz bir etki yaratmaktadır.

Bunların yanı sıra bu üründe benim favorim olan en büyük etkende kokusu. İçinde yer alan o büyüleyici koku gün boyu saçlarınızda kalıyor. Hem yapış yapış bir his bırakmıyor hem de kokusu ile oldukça cezbediyor.

Benim gibi uzun ve kabaran saçlara sahipseniz eğer kısa sürede çok daha , düz ve elektriklenmeyen, havalı saçlara sahip olabilirsiniz bu ürünle. Fiyat performans ürünü olarak değerlendirebiliriz. Bir saç serum aldığınız takdirde uzunca bir süre ihtiyacınızı karşılar.

10%

indirim, özellikle sizin için 🎁

Özel indiriminizi almak için kaydolun, en son ürünlerimiz ve tekliflerimizden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

       

© 2024 sacdehasi.com