23 Ocak 2023 Gün Boyu En İyi Hacim : Sönük Saç Nasıl Kabartılır

Gün Boyu En İyi Hacim : Sönük Saç Nasıl Kabartılır

Saç Nasıl Kabartılır

Sonük saç nasıl kabartılır Sorunuza cevap verecegiz. Umarim beğenirseniz yorumlarda bulusmak dileği ile …

Güzel ve bakımlı saçlar hiç şüphesiz kadınların en değerli aksesuarlarından biri. Elbette saçlara verilen şekiller de saçın güzel görünmesi için önemli bir unsur. Kim ahenkle dans eden, havalı ve dikkat çeken saçlara sahip olmak istemez ki. İşte bu noktada saçların hacimli görünmesi devreye girer. Kadın denilince akla ilk gelen özelliklerden biri de güzel ve hacimli saçlardır. Güzel saçlara sahip olmak için pek çok yöntem denenmekte ve bazen kuaförlere ya da saç bakım malzemelerine oldukça yüklü meblağlar ödenmektedir ancak yine de yeterli sonuç alınamamaktadır.

Bazı saçlar yapısı gereği kalın telli olmadığından ya da yeterli bakım yapılmadığından, çevresel veya genetik faktörlerden dolayı oldukça hacimsiz bir görüntüye sahiptir. Pek çok yöntemi denediyseniz ve hala bir sonuca ulaşamadıysanız basit bir yöntemle de havalı ve kabarık saçlara ulaşmanız mümkün olabilir.

Saç Nasıl Kabartılır

Peki, Bunu Nasıl Gerçekleştirebiliriz?

Gayet kolay bir yöntemle… Banyodan çıktığınızda saçınızı kuruturken başınızı aşağı doğru eğmelisiniz ve elinizle saçınızı havalandırarak kurutma işlemini gerçekleştirmelisiniz. Kurutma makinesini saçınıza en az 30 cm uzak bir mesafeden tutmalısınız. Saçlarınızın iyice kuruduğundan da emin olmalısınız.

Bu Kadarı Yeterli mi?

Saçınızı bu şekilde kuruttuktan sonra istediğiniz kadar kabarıklık sağlayamadıysanız, krepe yaparak daha kabarık bir şekil elde edebilirsiniz. Krepe ince bir tarak yardımıyla saçın tutularak yukarıdan aşağıya doğru kabartılması işlemidir. Bu işlemden sonra bir fırça yardımıyla saçlarınızı hafifçe üzerinden tarayarak kabarık ve düzgün bir görünüm verebilirsiniz.

Görüntünün kalıcılığı için de saç spreyi ya da saç köpüğü kullanabilirsiniz.

Şimdi Dikkatleri Çekmeye Hazırsınız

Saçınıza bu şekilde gayet doğal bir yöntemle kabarık bir görüntü vermiş oldunuz. Artık dışarı çıkmaya ve tüm dikkatleri üzerinize toplamaya hazırsınız. Her zaman kolaylıkla uygulayabileceğiniz bu yöntemle, hacimli saçlara kolayca sahip olabileceksiniz. Güzel görünmek için her zaman çok para harcamaya gerek olmadığının da bir kanıtı bu yöntem. İhtiyacınız olan malzemeler bir kurutma makinesi, tarak, saç fırçası ve saç köpüğü ya da saç spreyi… Hacimli, güzel ve gösterişli saçlara sahip olmak sizin elinizde ve işte bu kadar kolay.

Boom Butter Saç Bakım Yağı

Perma Fiyatları 2023

En İyi Saç Boya Markaları

10%

indirim, özellikle sizin için 🎁

Özel indiriminizi almak için kaydolun, en son ürünlerimiz ve tekliflerimizden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

       

© 2024 sacdehasi.com