12 Ağustos 2023 Targaryenların Saç Rengi Nedir ? | 2024

Targaryenların Saç Rengi Nedir ? | 2024

Targaryenleri Saç Rengi Nedir ?

Platin sarı saç rengi birçok kadın için vazgeçilmez saç renginin başında gelmektedir. Kullanımı ve uygulaması zor olsa dahi alışınca farklı bir renge geçiş yapmak çok zor. Şu sıralar House of Dragon dizisi ile yeniden dikkatleri üzerine çekmeye başarmıştır. Platin saç rengi. Malum meşhur Targaryen ailesinin tüm fertlerinin saç rengi tamamen platin sarısı c renginden oluşmaktadır. Hal böyle olunca gelin birlikte yeniden bir gözden geçirelim platin sarı kullanımında nelere dikkat etmemiz gerektiğine.

 

 

 

 

Platin Sarı Saç Rengi Nedir

Platin yaptırdıktan sonra diplerden çıkan siyah saç görünümünü beğenenler iki gruba ayrılıyor. Saçınızın ton farklılığından hoşlanmıyorsanız ayda en az bir kez (saçınızın uzama hızına bağlı olarak) kuaföre gitmeyi unutmayın. Saçınızı istediğiniz renge kavuşturmak, dipleri için tekrar tekrar boyamak ve titiz bir bakım gerekliliği sabır ister.

Ayrıca düzenli boya ve bakım için bütçe ayırmanız gerekeceğini unutmayalım. Eğer saçlarınız koyu renkse arzu ettiğiniz platin sarı görünümüne kavuşmak için birçok defa işlem görmesi gerekecektir.

Bu durum saçlarınızın kırılmalara ve hatta doğru uygulamam yapılmaması durumunda saçınızın yanmasına sebep olabilir. Islak saçlarınızı taradığınızda kopmaları kendi gözünüzle görebilirsiniz. Bu tarz durumu yaşamamak için dikkatli ve özenli olunmalıdır.

 

 

Boyadan Önce Yapılması Gerekenler

Saçınızın rengini değiştirmeden önce saçınızın yeni kesilmiş ve en az 3 aydır boya yaptırmadığınıza emin olun. Sağlıklı bir saça uygulama yapmanız daha az hasar görmenizi sağlar. Eğer saçınıza saç bakım maskeleri falan yapıyorsanız boya yapmadan bir önceki gece saçınızı nemlendirip özel bakımlar yapmanız daha doğru olacaktır.

 

Platin sarı saç rengini kuaförde yaptıracaksanız kuaförünüze de danışabilirsiniz. Belki bu tarz uygulamalara saçınızın ihtiyacı yoktur. Platin sarı saç rengine geçtikten sonra saçlarınız açıldığı için düzenli olarak saç bakım maskeleri ve saç bakım yağları kullanılmalıdır. Sık sık saçlarınızı uçlarından kestirip kırıklarını temizletin.

Eğer düzleştirici ya da maşa gibi bir şekillendirici kullanıyorsanız mutlaka ısıya karşı koruyucu bir ürün tercih etmelisiniz. Tüm bu bakımların yanı sıra beslenme ve su tüketim alışkanlığı da saç sağlığınız için oldukça önemlidir. Gördüğünüz gibi Targaryen olmak hiç kolay değil.

 

Platın Sarısı Saç Boyası 

Perma Fiyatları 

Balyaj Fiyatlari 

Ombre fiyatarı

10%

indirim, özellikle sizin için 🎁

Özel indiriminizi almak için kaydolun, en son ürünlerimiz ve tekliflerimizden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

       

© 2024 sacdehasi.com