10 Ağustos 2023

Platin Sarısı Saç Rengi Ve Numaraları

Uygulaması zor ama en popüler renklerden biri olmaya devam eden platin sarısının hayranı mısınız? Her şeyden önce kendinize şu soruları sormalısınız: Platin sarı rengi benim için iyi bir tercih mi? Saç tipimde kullanılan saç açıcılar zarar verir mi? Sürekli ve düzenli bakım gerektiren bu renge hak ettiği ilgiyi gösterebiliyor muyum? Bu soruları cevapladıktan sonra kendiniz de uygulayabileceğiniz gibi bir kuaförden de yardım alabilirsiniz.

Biraz cesaret gerektiren platin sarısı herkese yakışabilir. Kumral, esmer, sarı saç… Ten renginiz ne olursa olsun platin sarısı saçlara sahip olabilirsiniz. Hatta platin saç rengine sahip kişilerin, özellikle açık tenli kişilerin tek şikâyeti ise yüzlerinin biraz solgun görünmesidir. Sonuç olarak, ten renginize uygun makyajla cilt tonunuzu aydınlatmanız gerekebilir. Daha sıcak ten tonları küllü platin sarışınları tercih ederken, daha soğuk ten tonları vanilya veya kumlu platin sarışınları tercih eder. Koyu siyah veya kahverengi saçlarınız varsa, istediğiniz platin sarısına kavuşmanın biraz zaman alacağını unutmayın, bu yüzden sabırlı olun. Kaşlarınız koyu ise, platin tonlarının onlarla harika görünebileceğini söylemeye gerek yok. Kaşlarınızın rengini açmadan önce bu konuyu düşünmeniz önerilir.

 

Platin Sarısı Saç Rengi Numaraları

Platin sarının kendi içerisinde birçok tonu bulunmaktadır. Platin sarının üzerine yapılan küllü soğuk saç rengi hem sıra dışı hem de modern görünmeyi sevenlerin vazgeçilmez tercihidir. Revlon Issimo 8.12 soğuk sarı, Palette yarı kalıcı toner soğuk sarı en tercih edilen marka ve numaralardır. Küllü platin tonlarında daha çok Loreal Paris Excellence Cool Creme saç boyası 8.11, Palette saç boyası- deluxe 9.1 küllü sarı, Bee Beauty Deluxe Color Kit saç boyası 9.1 küllü sarı, Koleston açık küllü sarı 11/1, Vocal saç boyası kit set 912.1 ultra açıcı küllü sarı ekstra, morfose ekstra açık küllü sarı saç boyası, Color Naturel saç boyası 9.011 doğal yoğun küllü sarı en tercih edilen ve sonuçlardan en memnun kalınan marka ve numaralardır.

Buradan Alabilirsiniz

 

Melisa Aslı Pamuk Saç Rengi

10%

indirim, özellikle sizin için 🎁

Özel indiriminizi almak için kaydolun, en son ürünlerimiz ve tekliflerimizden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

       

© 2024 sacdehasi.com