8 Ağustos 2023 Anatomik Saç Kesimi nasıl yapılır

Anatomik Saç Kesimi nasıl yapılır

Anatomik saç kesimi, müşterilerin istedikleri saç modellerinin yüz ve kafa kemiklerinin altın oran kuralına uygun olarak hesaplanması ile oluşturulur. Bu sayede istenilen saç modeli kişinin yüz hatlarına en uygun bir saç modeli haline getirilir.

Anatomik Saç Kesimi Nedir?

Saç kesimi doğru bir şekilde yapıldığı takdirde kişinin görünümünü yüksek oranda değiştirir. Bu, yapılan pek çok uygulama ve testte gözlemlenen bir gerçektir. Bu yüzden saç kesimleri, bireyin özgüvenini yükseltmesi ve kendini doğru şekilde gösterebilmesi için son derece doğru tekniklerle yapılmalıdır. Anatomik saç kesimi ise işte size tam olarak bunu sunmaktadır

Profesyonel kişiler ve uzman eller tarafından uygulanan anatomik saç kesimi modeli kişilerin yüz hatlarına en uygun şekilde bir kesim imkanı sunmasının yanı sıra aynı zamanda sizin görünümünüzü de en doğru şekilde değiştirmektedir.

Doğru saç kesimi ile daha doğal ve estetik bir görünüme sahip olurken yanlış şekilde uygulanan saç modelleri de size aynı ölçüde olumsuz bir görünüm katacaktır. Bu tarz olumsuz durumlarla karşılaşmamak adına anatomik saç kesimine başvurmanız sizler için en doğrusu olacaktır.

GorilAdam ekibi, anatomık saç kesimi konusunda almış olduğu özel eğitimler sayesinde yüz ve kafa şekline göre en doğru saç kesimini yapmayı amaçlamaktadır. Eğer görünüşünüzde daha iyi bir değişiklik yaratmak istiyorsanız öncelikle başlamanız gereken değişimin saçlar olduğunu unutmamalısınız.

Ancak bu durumda saçlarınızın hangi tasarım ve modele sahip olacağı yüzünüzün anatomisi doğrultusunda değişiklik gösterebilmektedir. Erkek saç modellerinin günümüzde ne kadar fazla sayıda olduğunu biliyoruz.

Ancak bir başkasına yakışan saç modeli sizin saçınıza uygulandığında istediğiniz aynı görünüm oluşmayabilir. Bu sorunun asıl sebebi ise kesinlikle yüz anatomisinde yatmaktadır. Bu nedenden dolayı özel saç kesim tekniklerinden biri olan anatomik saç kesimi tercih edilmektedir.

 

 

Neden Anatomik Saç Kesimini Tercih Etmeliyim?

 

Her saç modeli her yüz tipine uygun olmayabilir. Bu nedenden dolayı anatomik saç kesim tekniği geliştirilmiştir. Çünkü yüz hatlarınıza en uygun olan saç kesimi modelleri ile bakışlarınızı ve görünüşünüzü yüksek ölçüde değiştirebilmeniz mümkün.

Her kişiye aynı saç modeli uygulamak yerine istenilen modelin kişinin yüz hatlarına göre belirlenip uygulanması daha modern ve estetik bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olmaktadır.

 

Nasıl Yapılabilir ?

 

Anatomı988k saç kesimi esnasında ilk olarak kafa ve yüz ölçülerine göre hangi türde saç modelinin size daha çok yakışacağı belirlenir. Sonrasında saç ölçüsü belirlenerek kesim işlemine başlanmaktadır.

Kafa yapınıza ve yüzünüze en uygun saç kesim ve modelini alanında uzman olan erkek kuaförlerine yaptırmanız gerekmektedir. Anatomik saç kesimi yapan erkek kuaförleri arıyorsanız tercihiniz GorilAdam ekibi olmalıdır.

 

 

 

Melisa Aslı Pamuk Saç Rengi

Ombre fiyatları 2023

Perma  Fiyatları  2023

Balyaj Fiyatları 2023 

10%

indirim, özellikle sizin için 🎁

Özel indiriminizi almak için kaydolun, en son ürünlerimiz ve tekliflerimizden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

       

© 2024 sacdehasi.com