20 Nisan 2022 Pure: Renew Hindistan Cevizi Sütü Nemlendirici | Saç Bakım Kremi |Herbal Essences

Pure: Renew Hindistan Cevizi Sütü Nemlendirici | Saç Bakım Kremi |Herbal Essences

İngiliz Kraliyet Ailesi Botanik Bahçesi, KEW onaylı olması ile tanınan ünlü İngiliz markası Herbal Essences’in son zamanlarda çıkardığı seri olan Pure: Renew serisinden bir ürünle bugün baş başayız: Hindistan Cevizi Sütü Nemlendirici Saç Bakım Kremi!

Herbal Essences Pure: Renew Hindistan Cevizi Sütü Nemlendirici Saç Bakım Kremi‘ni denedik!

Daha önce de Bio:Renew serisi ile Türkiye piyasasına hızlı bir giriş yapan Herbal Essences, “ilhamını doğadan alan” sloganıyla Pure:Renew serisini geliştirmiş. Bu seride de KEW ile işbirliği içerisinde. Belirtmek gerekir ki, bu onayı alan tek kozmetik markası. Bu serinin beş farklı ürün çeşidi var. Hindistan cevizi sütü içeren ürünleri de bu çeşitlerden bir tanesi. Bütüncül bir saç bakımını hedefleyen marka her bir çeşit için şampuan, saç kremi ve saç bakım maskesini geliştirmiş.

Herbal Essences Pure Renew

Gelelim bugünkü yazımızın konusu saç kremine. Öncelikle markanın tanıtımında vaat edildiğine göre saçın parlaklığını ve nemliliğini arttırarak saça bakım yapmak, saçı dış etmenlere karşı korumak esas amaç. Aynı zamanda saça yumuşaklık vererek Hindistan cevizi, beyaz çiçek buketleri ve vanilya karışımı bir koku ile bizleri mest etmek istiyor

Pure: Renew Hindistan Cevizi Sütü Nemlendirici Saç Bakım Kremi İçeriğinde neler var?

Girişte de bahsettiğimiz üzere Pure: Renew serisi ile, daha doğala dönük bir içerik oluşturmak istenmiş. Gluten, paraben, parafin, renklendirici içermiyor. Zaten ambalajda da dikkat edeceğiniz üzere %90 doğal içerikli olarak pazarlanıyor. Silikon da içermiyor. Açıkçası bir saç bakım kremi için benim için yeterli!

Şampuanla aynı boy şişede olmasına rağmen şampuan 400 ml, saç kremi 360 ml. Bu ufak ambalaj oyunu da gözlerden kaçmıyor elbette. Ürünün şişesinin rengi elbette dikkatinizi çekmiştir. Geri dönüştürülmüş plastikten üretilmiş bir şişe kullanılmış. Bu davranış takdire şayan. Unutmayalım ki tek bir dünyamız var!
Saç kreminin kıvamı şampuana göre daha katı ve yumuşak.

Ürün ambalajında yazan içerik listesine göre içerisinde yer alan diğer bileşenler ise şöyle: Aqua, Stearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Isopropyl Alcohol, Parfum, Benzyl Alcohol, Disodium EDTA, Hexyl Cinnamal, Histidine, Citric Acid, Propylene Glycol, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Butylene Glycol, Magnesium Nitrate, Aloe, Barbadensis Leaf Juice, Ecklonia Radiata Extract, Zea Mays Silk Extract, Orchis Mascula Flower Extract, Cocos Nucifera Fruit Extract, Alcohol Denat., Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone.

Nasıl Kullanılıyor?

Herbal Essences Pure Renew

Saç kreminin arkasında yazan talimata göre ıslak saçlarınıza kökten uca doğru bolca uygulayarak ardından durulamanız tavsiye ediliyor. Yani normal saç kremlerini nasıl uyguluyorsanız öyle uygulamanız gerekiyor. Ben saçıma masaj yaparak uyguladım. Her zaman olduğu gibi de daha iyi etki etmesi için 1-2 dakika kadar bekledim. Markası ne olursa olsun saç kremini uygularken dikkat etmeniz gereken bir püf nokta vereyim: Saç kremini mümkün olduğunda saç derinize temas ettirmemeye dikkat edin. Bu durum saçta dökülme, yağlanma gibi problemlere nadiren de olsa sebebiyet verebilir. Saç kreminin daha çok saç uçlarınıza saç dibinize gelmeyecek şekilde uygulanması gerekir. Aynı kural Herbal Essences’ın saç kremi için de elbette ki geçerli.

Satin Almak Için Buraya Tiklayin.

İlk Kullanımda Gözlemlediklerim (Pure: Renew Hindistan Cevizi Sütü Nemlendirici)

Pure: Renew serisinin şampuanı, saç kremi ve saç bakım maskesini de denemiş birisi olarak söyleyebilirim ki kokuları muhteşem. Saç kremi de tıpkı şampuanı ve saç bakım maskesinde olduğu gibi çok güzel, tatlı bir kokuya sahip. Daha kapağını açar açmaz kokuyu alabilirsiniz. Saçıma aynı serinin şampuanını uyguladıktan sonra saç kremini de ilk kez uyguladım. Saçlarım uzun olmasına rağmen kolayca açıldı ve karışıklıklar gitti. Saçlarımı kolayca duşta ve duştan çıkınca tarayabildim. Vaat ettiği şekilde daha ilk kullanımda saçlarımın yumuşacık olduğunu hissettim. Aynı şekilde saç uçlarımdaki koku da kalıcıydı.

Herbal Essences Pure Renew

Uzun Süreli Kullanımda Ürün Hakkındaki Deneyimlerim (Herbal Essences Pure: Renew Hindistan Cevizi Sütü Nemlendirici)

Bir saç kreminden ne beklersiniz? Ben saçımı yumuşatması, nemlendirmesi ve kolayca tarayabilmeyi beklerim. Bu beklentimin tamamını fazlasıyla Herbal Essences Pure: Renew Hindistan Cevizi Sütü nemlendirici saç bakım kremi karşıladı. Saç uçlarımın sağlıklı bir parlaklığa kavuştuğunu çok rahat söyleyebilirim. Saç uçlarımda boya olduğu için ve ısıyla şekillendirmeden kaynaklı kırıklar vardı. Bu kırıklardan dolayı saç uçlarım adeta çatır çuturdu. Daha önce kullandığım saç kremlerinden açıkçası bu kadar efektif bir etki görmedim. Onlarda da bir nemlendirme ve yumuşatma etkisi görüyordum. Ancak saçlarımı parlattığını ve kalıcı bir yumuşaklığa kavuşturduğunu görmemiştim. Bu üründe ise beklentilerim tam anlamıyla karşılandı diyebilirim. Özellikle saç bakım maskesi ile birlikte kullanırsanız saçlarınızdaki orta ve hafif düzeydeki yıpranmaların da onarıldığını göreceksiniz. Saçlarımda bir ağırlık, yağlanma gibi problem yapmadı. Benzer şekilde saçlarımda bir dökülme de gözlemlemedim. İlk duştan çıktığınızdaki Hindistan cevizi kokusunu ertesi gün de hissedeceksiniz. Özet olarak bir saç bakım kreminden ne bekliyorsanız fazlasıyla verdiğini söyleyebilirim!

Herbal Essences Hindistan Cevizi Sütü Nemlendirici Maske
Herbal Essences Pure: Renew Hindistan Cevizi Sütü Şampuani Denedik !

Tredyoldan Alamak Icin buraya tiklayin .

https://ty.gl/y19fs5hp28

10%

indirim, özellikle sizin için 🎁

Özel indiriminizi almak için kaydolun, en son ürünlerimiz ve tekliflerimizden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

       

© 2024 sacdehasi.com